Facebook

Przejdź na nowy wymiar edukacji zdalnej dzięki rozwiązaniu white label od LiveWebinar

Z nami to proste. Tworzymy narzędzia m.in do nauki zdalnej już od 20 lat!

Posiadasz szkołę językową, szkołę tańca, a może oferujesz kursy gry na instrumencie? Niezależnie od rodzaju zajęć możesz kontynuować nauczanie bez przeszkód dzięki narzędziu, które zostało do tego stworzone. Polskie narzędzie LiveWebinar wspiera nauczycieli w prowadzeniu angażujących zajęć w bezpiecznej, zdalnej formie.

Skontaktuj się
education.title

Twoja własna platforma komunikacyjna do nauki zdalnej

Stwórz unikalną przestrzeń do edukacji online z platformą dopasowaną do Twojej wizji - z własnym wyglądem i funkcjami angażującymi uczestników zajęć.

Nie musisz pobierać specjalnego oprogramowania czy instalować dodatkowych wtyczek, aby w kilka sekund zorganizować zajęcia i zaprosić na nie uczniów. Prowadź lekcje bez skrępowania, z dowolnego miejsca na ziemi. Zyskaj nową jakość edukacji online z LiveWebinar!

education.title

Korzyści z posiadania spersonalizowanej platformy LiveWebinar

  • Twoja domena + wygląd platformy Zrób wrażenie na uczestnikach zajęć integrując platformę z własną domeną. Dostosuj wygląd interfejsu i wzmocnij tym samym rozpoznawalność marki.
  • Personalizacja narzędzia Masz wpływ zarówno na wygląd jak i funkcjonowanie narzędzia. Kolorystyka, treść, specyficzne funkcje - wszystko zostanie stworzone zgodne z Twoją wizją.
  • Zaawansowane integracje Stwórz sprawnie działający ekosystem narzędzi do e-learningu. Rozwiązanie LiveWebinar z łatwością zintegrujesz z systemami LMS, komunikatorami, czy platformami video.
  • Pełna wiedza o uczestnikach - Pomożemy Ci stworzyć dedykowane raporty, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć zachowania uczestników zajęć.
  • Gwarancja bezpiecznych zajęć - Zaufaj rozwiązaniu o najwyższych standardach bezpieczeństwa danych i ochronie prywatności.

Wsparcie na najwyższym poziomie

Wiemy jak ważne jest wsparcie techniczne, dlatego jesteśmy z Tobą od początku - razem tworzymy, a potem wspieramy podczas korzystania z Twojego spersonalizowanego narzędzia.

Konsultacje i doradztwo

Pomagamy przekuć Twoją wizję w narzędzie idealnie spełniające Twoje potrzeby.

Pomoc przy wdrożeniu

Działamy jak część Twojego zespołu - wdrażamy i konfigurujemy narzędzie.

Support 24/7

Aby zagwarantować sprawne działanie dedykowany Opiekun Klienta oraz zespół wsparcia technicznego jest do dyspozycji 24/7.

Najważniejsze funkcjonalności
dla nauczycieli i placówek oświaty

Przeprowadzenie lekcji zdalnej wymaga nie tylko dobrego przygotowania merytorycznego, ale także zastosowania odpowiednich narzędzi. LiveWebinar zadbał o to, by do dyspozycji nauczycieli były funkcjonalności, które pomogą utrzymać koncentrację uczniów, a także pomogą zbudować ich zaangażowanie w trakcie zajęć.

Interaktywna tablica

Czy prowadzenie lekcji przez internet oznacza, że musisz zrezygnować z tablicy? Oczywiście, że nie! Dzięki interaktywnej tablicy dostępnej w LiveWebinar pomożesz swoim podpoiecznym jeszcze lepiej przyswoić materiał.

Testy, ankiety, głosowania

Zbieraj informacje od swoich uczniów w trakcie lekcji. Badaj ich zaangażowanie oraz analizuj ich opinie i spostrzeżenia. Poznaj lepiej swoich podopiecznych oraz dokonaj szybkiej analizy ich postępów w edukacji.

Podzielone pokoje

Podzielone pokoje umożliwiają pogrupowanie uczniów i przydzielenie ich do specjalnie stworzonych pokoi. Dzięki temu nauczyciel może przeprowadzić dyskusję w mniejszych zespołach, na przykład na potrzeby pracy grupowej.

Tryb klasy

Zyskaj więcej kontroli oraz skupienia swoich uczniów dzięki możliwości przejścia w tryb klasy. W przeciwieństwie do standardowych widoków, w tym trybie uczestnicy mogą widzieć i słyszeć tylko osobę prezentującą, nie widząc siebie nawzajem.

Moduł 1:1

Twoi uczniowie potrzebują w trakcie zajęć indywidualnego wsparcia? Żaden problem. W trybie 1:1 masz możliwość szybkich konsultacji z wybranym uczestnikiem zajęć bez konieczności ich przerywania.

Website Presenter

Stwórz podopiecznym idealne środowisko do pracy zespołowej. Funkcja pozwala na wspólne rozwiązywanie zadań przy wykorzystaniu współdzielonych dokumentów, czy tablic z zewnętrznych narzędzi.

Jak wykorzystać e-learning w edukacji?
Pobierz bezpłatny poradnik!

Pobierz
education.title

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo uczestników spotkań oraz przypadków ataków hackerskich zakłócających przebieg spotkania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by poziom bezpieczeństwa dorównywał standardom znanym m.in. z usług bankowości elektronicznej.

Zabezpieczamy spotkania na wiele sposobów:

  • Pokoje zabezpieczone hasłami I tokenami
  • Unikalne adresy pokojów
  • Autoryzacja uczestników przed wejściem do pokoju
  • Poczekalnia dla uczestników
education.title

LiveWebinar w opiniach nauczycieli

Zaufały nam znane instytucje
z sektora edukacji

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.